ORD

Человек не терпит насилия!

Вы можете читать нас на следующих доменах:
ord-ua.info ord-ua.biz ord-ua.org

RSS Законно “накосив”: прокурор — олігарх Павло Міленін і його мільйони

Майже одразу після Революції Гідності українське суспільство почало вимагати негайного очищення та реформування правоохоронних органів, які в часи Майдану дискредитували себе безпринципністю та повною залежністю від політичної еліти. Утім, якщо результати очищення й реформування «старої» міліції в «нову» поліцію ми хоча б частково бачимо, то результати будь-яких змін в українській прокуратурі просто відсутні. У ній продовжують працювати прокурори, до яких багато запитань.

Знайомтеся, прокурор Київської місцевої прокуратури № 6 — Павло Олександрович Міленін. 

Інформації про 35-річного прокурора у вільному доступі майже немає. Відомо лише те, що Павло Міленін був  помічником народного депутата Михайла Михайловича Поплавського. А у 2009 році працював у Державному комітеті фінансового моніторингу України.

Відомішим є його батько — Олександр Леонідович Міленін. У період 2003-2005 років він очолював ГУ МВС України у м. Києві. Також відомо, що на початку 2000-х Олександр Леонідович був керівником Департаменту ДАІ. Окрім цього, Олександр Міленін працював помічником  народних депутатів Ковальової Юлії Вікторівни та Салигіна Васілія Вікторовіча. 

Найбільше запитань то родини столичного прокурора виникає через купу дорогого майна. Ми уважно проаналізували декларації  Павла Міленіна за 20142015 та 2016 роки. За цей період Павло Олександрович задекларував усього 406 тис. грн доходу від роботи в прокуратурі. Натомість дружина прокурора, яка займається підприємницькою діяльністю та  працює приватним нотаріусом, заробила за цей самий час 6,3 млн грн.

Попри відносно низький прибуток Павла Олександровича, його спосіб життя важко назвати скромним. Наприклад, в 2016 році прокурор отримав у подарунок від батька будинок і землю в столичних Бортничах, що в Дарницькому районі. Загальна площа будинку – 433 кв. м, вартість маєтку сьогодні становить близько 10,3 млн грн. Однак у декларації прокурор зазначив, що ціна будинку – 324 тис. грн, а земельної ділянки – 824 тис. грн, що важко назвати ринковою ціною.

Найбільше запитань то родини столичного прокурора виникає через купу дорогого майна. Ми уважно проаналізували декларації  Павла Міленіна за 20142015 та 2016 роки. За цей період Павло Олександрович задекларував усього 406 тис. грн доходу від роботи в прокуратурі. Натомість дружина прокурора, яка займається підприємницькою діяльністю та  працює приватним нотаріусом, заробила за цей самий час 6,3 млн грн.

Попри відносно низький прибуток Павла Олександровича, його спосіб життя важко назвати скромним. Наприклад, в 2016 році прокурор отримав у подарунок від батька будинок і землю в столичних Бортничах, що в Дарницькому районі. Загальна площа будинку – 433 кв. м, вартість маєтку сьогодні становить близько 10,3 млн грн. Однак у декларації прокурор зазначив, що ціна будинку – 324 тис. грн, а земельної ділянки – 824 тис. грн, що важко назвати ринковою ціною.

Окрім будинку, прокурор має квартиру в столиці, в найвищій багатоповерхівці України. На сьогодні 1 кв. м житла тут коштує близько 54 тис. грн. Тож вартість прокурорської квартири площею 158 кв. м може сягати 8,5 млн грн. Натомість у декларації Павло Олександрович зазначив, що купив житло всього за 465 тис. грн (2940 грн за 1 кв. м). У цьому самому будинку Павло Міленін має паркомісце площею 16 кв. м, яке має коштувати близько 600 тис. грн.

Павло Олександрович також задекларував квартиру на 121 кв. м і два гаражні бокси площею 40 кв. м у Києві. Однак через відсутність цього майна в державному реєстрі речових прав нам не вдалося ідентифікувати його розташування.

Те саме стосується й майна дружини прокурора, яке повністю відсутнє в реєстрі.  Тож ми просто перелічимо задекларовану власність Катерини Олегівни:

►  будинок площею 377 кв. м у Михайлівці-Рубежівці

► дві квартири площею 102 та 60 кв. м в Києві;

► дві земельні ділянки в Михайлівці-Рубежівці загальною площею 24 сотки;

► паркомісце в Києві на 16 кв. м;

► нежитлові приміщення площею 65 кв.м, які коштують майже мільйон гривень.

Окрім нерухомого майна, подружжя має пару годинників від брендів Chaumet та Frank Muller.

Серед автомобілів, якими володіє Павло Олександрович, є BMW 530d 2011-го року випуску.  У 2011-му воно коштувало 835 тис. грн, однак на початку 2017 року Павло Міленін, схоже, продав це авто за 918 тис. грн.

Натомість у черні 2017 року замість старого BMW 530d Павло Міленін придбав новенький BMW 540i. Вказана в декларації вартість автомобіля – 2 млн грн.

Не менш дорогий автомобіль у дружини прокурора. У 2016 році Катерина  Міленіна придбала новеньке BMW X5 2016-го року випуску за 1,6 млн грн.

Окрім як купувати рухоме й нерухоме майно, Павло  Міленін полюбляє подорожувати. Про це свідчить його сторінка в Facebook. Зокрема, з неї відомо, що він як мінімум двічі разом із сім’єю відпочивав біля Куршавеля у Франції. Також на сторінці багато фото з подорожей до Німеччини, Канади й США.

Попри витрати на подорожі та купівлю рухомого й нерухомого майна, прокурорська родина змогла заощадити досить багато готівки. У Павла Міленіна задекларовано 49 тис. дол. Іще 52 тис. дол. готівки має його дружина. Окрім цього, Катерина Міленіна позичила «третім особам» іще 400 тис. дол.!

Геть не бідними є й батьки заможного прокурора. Наприклад, уже згаданий батько має квартиру в самому центрі Києва на вулиці Пирогова 2/37-Б. Квартиру площею 133 кв. м Олександр Леонідович придбав у 2016 році. Сьогодні вартість такого житла становить близько 6,2 млн грн.

Матір прокурора має 4-кімнатну квартиру площею 175 кв. м і паркомісце в скандальномута найдорожчому будинку Києва на вул. Паторжинського, 14. Сьогодні таке житло коштує понад 700 тис. дол.

Більшість нерухомості,  якою володіють батьки прокурора, знаходиться в тому самому багатоповерховому будинку на Кловському узвозі, 7. Зокрема:

► чотири квартири загальною площею 691 кв. м

► нежитлові приміщення площею 411 кв. м;

► чотири паркомісця в підземному паркінгу.

Звідки в батьків прокурора гроші на все це майно, яке коштує десятки мільйонів гривень, невідомо, адже Міленін Олександр Леонідович та Міленіна Галія Талібуллівна працювали в бізнесі не надто довго. Зокрема, відомо, що Олександр Леонідович у період 2005-2007 років був керівникомТОВ «М-Гарант», яке займалося роздрібною торгівлею в неспеціалізованих магазинах. А зараз Олександр Міленін є співзасновником благодійного фонду «Правозахист». Галія Талібуллівна  з 2004 по 2013 рік була зареєстрована як фізична особа-підприємець, а основним видом її діяльності було «надання інших комерційних послуг».

Підрахувати вартість усього майна родини столичного прокурора неможливо, адже частина власності відсутня в Держреєстрі речових прав на нерухоме майно. Тож ми просто підсумуємо, чим володіє сім’я Павла Міленіна:

► 10 квартир у найдорожчих будинках Києва загальною площею 1440 м²;

► 3 житлові будинки площею 1802 м²;

► 476 м² у нежитлових приміщеннях і 9 паркомісць у тих самих найдорожчих будинках столиці;

► 2 автомобіля вартістю 3,6 млн грн.

Звідки гроші на все це майно – невідомо, адже ніяких успішних бізнесіи, про які було би щось відомо, ніхто з членів родини не мав. Можливо, такі великі статки приносили посади очільника ДАІ та ГУ МВС України у м. Києві батьку Павла Олександровича, а нині — й посада прокурора самому Павлу Міленіну. Усі зібрані факти будуть передані до відповідних правоохоронних органів, які перевірять відповідність способу життя  Міленіна Павла Олександровича його доходам.

blog.prosud.info

Версия для печати

 

 

Комментировать

Комментарии - страница 1

31.07.2017 12:19 Черника

Миленин-Шмиленин… Огласите весь список, пожалуйста. Весь список прокуроров Украины. И не найдете ни одного даже условно доброчесного. Что говорить о киевских, генпрокурорских, если та же вышгородская дЫбильная шелупонь уже оправляется неперевареным земельным баблом. А все почему? Потому что вполне доброчесно крышует грабеж сельских общин. Система работает без сбоев


31.07.2017 12:34 Прокуратура і порожнеча

Раніше у приймальнях прокурорів сиділи черги скаржників, а сьогодні там порожньо. Навіть самые отсталые слои населения переконались, що прокурорські займають свої посади аж ніяк не для нагляду за дотриманням законності. Хтось бачив живого українця, чиї знехтувані права захистила прокуратура? Отож. Бо наглядають прокурорські виключно за безперебійним поповненням банківських рахунків олігархів та їхніх посіпак, у том числі й за рахунок експроприації майна безpахисних пересічних громадян. Ну й звісно про себе не забувають. Яка реформа, шановні?!Яке очищення?! Чистої води профанація.


31.07.2017 12:56 Франтовський

Прокуратура втратила функцію загального нагляду От і приймальні тепер пусті та допомогти людям у прокурорів більше нема змоги


31.07.2017 13:18 Женя

Ублюдка в АТО!!!! Когда этих ублюдков будут судить люди?!?!?! На майдане!!!!


31.07.2017 13:23 помните

Миленин-Шмиленин… Путин…Членин…это каSSабы. Их цель -тотальная ложь воровство до развала.


31.07.2017 14:58 Франтовському

Совість вона втратила, ваша прокуратура, а не нагляд. Втім не можна втратити те, чого ніколи не було. Наглі безсоромні брехливі жадібні безжальні нечистоплотні потвори у погонах, тьху. Дивлячись на такого, мимоволі пригадуєшь цитату з Адьютанта его превосходительства: “Я сомневаюсь, поручик, была ли у вас мать”


31.07.2017 15:21 Я не поэт но я скажу стихами

Оставь сомненья. Летний зной в разгаре. С каким азартом мы танцуем вальс! С таким азартом осень будет старить. Танцоров лучших!


31.07.2017 16:17 Дефензиво

Іппати ж, скільки пафосу на початку статті! Авжеж, млять, “після революції гідності усі, як один, в єдиному пориві кинулися реформувати правоохоронні органи, оскільки, за часів злочинної влади..” блаблабла, блаблабла.. Вже бридко це чути та читати, мозолі від ваших грьобаних штампів. Самим не остогидло ще? Щось змінилося, справді? Перший час трохи принишкли (а що, як і справді щось зміниться? Та нєхуй ссяти, не зміниться!), а потім з новими силами продовжують доїти народ, і прокурорські, як завжди, не пасуть задніх. Не по понятіях, не по-пацанськи житии чесно! Революція, млять, гідності


1.08.2017 4:00 архив неоцифрованый

Насобирал папашка, когда будучи начальником ГАИ, генералом. в генеральской форме выходил на дорогу с жезлом порегулировать. Помните такое? Такой цирк дорогого стоит — все гонорары.


1.08.2017 11:45 Юрій Патріот

Про люстрованих прокурорів (які не мали відношення до донецького клану) ви ще пожалієте !!!!


1.08.2017 12:38 СПРАВЕДЛИВОСТЬ ДЛЯ ВСЕХ

ЧЕГО ПЕЧАЛИТЬСЯ, ПОЖАЛУЙСТА, ДЛЯ ЛЮБИТЕЛЕЙ ЛЕГКОЙ НАЖИВЫ,РЕАЛЬНЫЕ КАНДИДАТЫ НА РАСКУЛАЧИВАНИЕ, КАК В 90-Х. ОТСЛЕДИЛИ, СПЛАНИРОВАЛИ, СВЯЗАЛИ, УТЮГ НА СПИНУ И ВСЕ, ЭТИ СУКИ ПРОКУРОРСКИЕ ВСЕ СВОЕ БАБЛО ВЫЛОЖАТ. А ЧТОБЫ, ПОТОМ НЕ МСТИЛИ, МОЖНО ЭТИХ ТВАРЕЙ И В СЫРУЮ ЗЕМЛИЦУ УПАКОВАТЬ, НАРОДУ В РАДОСТЬ И В НАЗИДАНИЕ ДРУГИМ ТАКИМ ЖЕ ТВАРЯМ-ДЕКЛАРАСТАМ.

Я НЕ ПРОРОК, НО ЭТО НАШЕ БЛИЖАЙШЕЕ БУДУЩЕЕ. ПОТРОШЕНИЕ ДЕКЛАРАСТОВ, КАК НОРМА ЖИЗНИ.


1.08.2017 18:12 прокуроры сраные и венючие

Рекомендую также обратить внимание на прокурора Чубарова Юрия Геннадиевича- начальник четвертого следственного отдела прокуратури города. Эта очкастая донецкая мразина только тем и знамалась что рисовала цифры адвокатам подозреваемых по всем криминальным производствам и реализованым делам. Будучи начальником управления процесуального руководства прокуратуры Киева эта сука решала и херила все реализации следствия и розыска города, получала по 40 тысяч доларов по делу подозреваемого Попикина. И так по всем остальным делам, проводил заслушивание во время которго все узнавал по делам из нутри, а потом получала взятки, а дело специально тормозилось и не разследывалось, а некоторая информация по этому крахобору даже лилась по “ушам” фигурантов по материалам ОРД. Потом эта блядь попала прокуророрм Шевченковского района г. Киева, где решила заграбастать одну безхозную трех этажную квартирку покинутую бывшим регионалом. Свои машинки даже прячит за два квартала от места работы, что бы никто не увидил его Тойоту Хайлендер, которая чучуть горела, но ничего скоро он себя увидит во всей красе, как и где он проводит время, как живет и скем встречается этот доблесный прокурорчик


2.08.2017 10:49 Тупой

Ни морали, ни совести, ни страха у этих нет. А страх, как известно, помогает выжить. Одному поражають: в стране столько оружия, а никто не “валит” эту мазь, которая на джипах в хлам убивает женщин, детей, которые в судах отбирают квартиры, оправдывают начальников… Не понимаю.


2.08.2017 12:20 Оперок

Надо этих мразей прокурорских отслеживать тех которые замазаны в грязных делах и коррупции и просто на улице бросать в баки с мусором и обливать дерьмом. Они когда в суды приходят поддерживать обвинение по какому-то авторитетному жулику просто обсцикаются, вечно просят помощи что бы их там не отпиздили. Начальник ихний звонит в Розыск, дайте нормальных оперов на подстраховку прокурорчику ушлепку. А розыскники говорят нахуй нам он нужен что бы его там защищали этого засраного прокурора, пускай его там обосцут бандиты, если он не умеет разговаривать


2.08.2017 13:53 777

Бак с мусором и дерьмо на голову — чи не занадто гуманно для тих, хто є джерелом і генератором злочиності? А за те, що вони разом з мусорами витворяють з квартирами і будинками померлих, їх треба привселюдно четвертовати. Схема проста, як все прокурорське: родичам померлого не видають дозвіл на поховання, поки не відпрацюють всі варіанти віджиму нерухомості, аж до звинувачення доглядальників у вбивстві небіжчика. Через такі знущання проходять тисячі людей, але розголошувати факти не наважуються — бояться, адже знають, з ким мають справу, в рукє нє дрогнєт пістолєт. Всі про все знають і всі мовчать, жажда жизни сильней.


2.08.2017 14:23 Вячеслав

Прикро, що нема Сашка Білого, той мав талант спілкуватися з такими “прокуроами”. Він би точно дізнався звідки такі статки.


4.08.2017 11:28 от того так і живемо

які ж ви всі дебіли! от того і живемо так. Бо люди — гнила маса! якщо вже немає в голові нічого, окрім соломи, то вже мовчіть. ..закопати, постріляти, обісрати… одне одного постріляйте, отоді добре стане жити, а то лиш би п* в інтернеті. ПРИДУРКИ! ВАС В АТО! пиздюки срані! і пишуть же тут усяку срань лише придурки, толку — ноль, а отрути тупої — аж через край. А що ж ви в ту прокуратуру чи міліцію не йдете? там же кльово так! там же бабло! конкурси ж відкриті! вперед! Чи тупі і тести здати не можете?! а в лікарі чого не пішли вчитись і дітей не віддaєте туди? лікарі ж хабарі беруть великі! бо тупі?! отож бо й воно! просто тупа маса…на жаль..


4.08.2017 11:36 Попередньому коментатору

Прошу залишатись на місці — бригада з Фрунзе вже виїхала. Бідна тварина


4.08.2017 11:55 фантазеры

Бля, ну что за конченный сайт? что за тупые статьи? зачем тут эти тупые комменты? пиз- ц господа))) ваши статьи — полное говно))))))


4.08.2017 11:58 пи*здюкам с оружием

Валите мразей, которые ходят по городу с оружием! а после этого — валите сами себя! я узнавал — от этого будет 100% успех!


Комментировать