ORD

Человек не терпит насилия!

Вы можете читать нас на следующих доменах:
ord-ua.info ord-ua.biz ord-ua.org

RSS Антоша Яценко отримав два кримінальні провадження через розслідування його статків «Нашими грошами»

Спеціалізована антикорупційна прокуратура розпочала два кримінальних провадження стосовно народного депутата Антона Яценко. Обидві справи відкриті на підставі інформації з сюжету «Тестесховище» Лесі Іванової для програми «Наші гроші з Денисом Бігусом».

Про це у відповідь на звернення юристів bihus.info повідомили у Генеральній прокуратурі України. Депутату з фракції «Відродження» інкримінують зловживання владою (ст.364 ч.2 ККУ) та незаконне збагачення в особливо великих розмірах (ст.368-2 ч.3 ККУ). Розслідування доручено Національному антикорупційному бюро.

«…За фактом набуття останнім, як службовою особою, яка займає особливо відповідальне становище, у власність активів у вигляді рухомого та нерухомого майна у значному розмірі, що значно вище розміру задекларованих ними доходів, які в подальшому переоформив на близьких осіб», – аргументуються в листі ГПУ особливо великі розміри незаконного збагачення депутата.

Нагадаємо, влітку 2017 журналісти «Наших грошей» з’ясували, що на тестя Антона Яценка  записаний палац на 1500 кв.м. тенісним кортом і басейном. Також тесть нардепа є власником низки елітних квартир та комерційної нерухомості.

Попри це тесть депутата живе у селі під Києвом, а всю нерухомість отримав у подарунок від самого Яценка.

Крім цього, депутата Яценко підозрюють у зловживанні службовим становищем у сфері держзакупівель, через контроль СГО «Тендерна палата України».

Нагадаємо, діяльність спілки ГО «Тендерна палата України» вважають однією з найбільших загальнонаціональних корупційних схем. У 2006-2008 рр. охочі взяти учать у тендері мали подати замовнику низку документів, однак зробити це напряму не могли: між учасником і замовником вклинювався приватний посередник, якому учасник змушений був платити за різні послуги – консультації, оформлення документації, витяги, оголошення т.д.

Згідно з підрахунками ГоловКРУ, лише за перші півроку ця схема витягла з кишень учасників тендерів 930 млн грн. (на той час – 200 млн дол.). Відтак за 2,5 роки існування могла спричинити збитків на 1 млрд дол.

При цьому і СГО «Тендерна палата України», і деякі посередники, були напряму пов’язані з Антоном Яценком та його родиною.

Наші гроші”

Версия для печати

 

 

Комментировать

Комментарии - страница 1

27.11.2017 11:23 13 этаж ждет продажную падаль

Если такая падаль как это чмо-яценко не сидит на зоне,то что вы хотите:рошеновская власть покрывает всех региоаналов,которые прислуживали донецким ублюдкам,какие разворовывали Украину;а сейчас эти мрази с помощью ..бывших.. дальше выводят в офшоры,и потому выход один:если хотим спасти страну такую тварь надо просто-уничтожать,может даже-физически….


27.11.2017 12:17 АНТІН

кляті москалі


28.11.2017 21:44 ЗЛОЙ ДОБРЯК

рррр


1.12.2017 19:37 Левко

А що скаже тепер пан. Наливайченко екс. голова СБУ, якому в ” Листі офіцерів СБУ” , розміщеному на сайті Ігора Луценко у “2008 році, повідомлялося про Зловживання у Тендерній палаті. Там приводився список політиків, від Азарова до Яценюка, які начебто незаконно отримували величезні суми коштів з Тендерної палати!!! Там же повідомлялося по роль Яценка у цих аферах. Але тоді п. Наливайченко, замість дослідження фактів приведених у “Листі…” обмежився заявою про те, що такі офіцери (заявники) не працюють у СБУ.


12.12.2017 20:39 Незнакомец

А покажите мне, а кто там за чай работает. А на своем избирательном округе,им сделано в десять раз больше чем всеми остальными нами избираемыми депутатами. Спасибо Антон Владимирович!simons Carter


Комментировать