ORD

Человек не терпит насилия!

Вы можете читать нас на следующих доменах:
ord-ua.info ord-ua.biz ord-ua.org

RSS Відомий кримінальний авторитет “Пупс” (Кривецький) лобіює корупціонера на високу посаду в ДБР

Народний депутат України і один з лідерів партії «Свобода» Ігор Кривецький добивається призначення керівником Західного територіального управління Державного бюро розслідування прокурора Миколу Друзюка, який має на Львівщині репутацію корупціонера.

Про це пише в матеріалі «Нові «старі» кандидати в ДБР: Хто такий Микола Друзюк?» сайт TrueUA.

Бюро оголосило конкурси на зайняття посад до семи територіальних управлінь, які розташовані в містах Києві, Львові, Хмельницькому, Миколаєві, Мелітополі, Полтаві, Краматорську, нагадує сайт. Планувалося залучити до ДБР нових та сучасних керівників, дати можливість їм будувати новий правоохоронний орган, але насправді список кандидатів рясніє іменами корупціонерів, пишеться в матеріалі TrueUA.

Одним з таких «нових старих» кандидатів, на думку журналістів сайту, є Микола Друзюк, який на даний час обіймає посаду керівника Радехівської місцевої прокуратури Львівської області і претендує на те, аби очолити Західне управління ДБР. Пана Друзюка, підкреслює TrueUA ,Львівщина знає як корупціонера і людину, яка  фабрикувала справи проти автомайданівців на підтримку злочинної влади Януковича.

Зокрема, Друзюк так і не зміг пояснити ЗМІ походження земельних ділянок, які є у його власності. І як, будучи на державній службі, пан Друзюк заробив кошти для їх купівлі.

 

Не є таємницею, пише TrueUA, що Друзюк є людиною львівського кримінального авторитета на прізвисько «ПУПС» – це народний депутат України Ігор Кривецький. Саме з цією обставиною автори сайту пов’язують відповідь на питання про статки прокурора.

TrueUA стверджує, що Ігор Кривецький є керівником партії «Свобода», яка фінансується Російською Федерацією через підставні фірми, що знаходяться у Польщі. А після Революції гідності він призначив Генеральним прокурором України Олега Махніцького і спільно з ним «продавав» посади обласних прокурорів за мільйони доларів.

«Інтерес Кривецького у призначені Друзюка на посаду Директора територіального управління ДБР у м. Львові полягає у тому, що після призначення останнього можна буде отримати повний контроль над контрабандними потоками на митницях Західної України (Львівська, Закарпатська, Волинська), а непотрібних людей прибрати з свого шляху через замовні справи», — пише сайт.

За інформацією з власних джерел сайту, призначення Миколи Друзюка архіважливе для пана Кривецького і він вже «купив» членів комісії, які будуть голосувати за Друзюка. Днями нібито відбулася нарада членів зовнішньої комісії і на ній ще до офіційного голосування визначено Друзюка переможцем конкурсу, стверджує TrueUA.

Як свідчить активіст Павло Верещагін, Друзюк хвалиться своїм знайомим та колегам, що він вже директор територіального управління ДБР.

«Громада Львівщини попереджає, що не допустить свавілля і продажності комісії і буде вимагати проведення чесного, прозорого та справедливого конкурсу!», — застерігає Верещагін.

Ще один блогер Роман Лаврів з цього приводу звернувся до Президента Петра Порошенка: «Ви Гарант Коституції, захисник наших прав та свобод. Я розумію, що новостворений орган є незалежний, але Ви як Гарант повинні ПРОГАРАНТУВАТИ, що ДБР не є ручним інструментом в руках вибраних кланів!»

Як повідомлялося, Державне бюро розслідувань є новим центральним органом виконавчої влади, що здійснює правоохоронну діяльність з метою запобігання, виявлення, припинення, розкриття та розслідування злочинів, злочинів, вчинених службовими особами, які займають особливо відповідальне становище.

На фото: результати оцінювання теоретичних та практичних знань Миколи Друзюка у конкурсі на посаду в ДБР. Ліва колонка — теоретичні знання, праворуч — практичні; бали М. Друзюка — одні з найнижчих

TrueUA

Версия для печати

 

 

Комментировать

Комментарии - страница 1

17.07.2018 13:32 Саакашвили

Мой кандидат Палатов победит !


17.07.2018 14:11 Пупсик

Не пупс а пупсик


17.07.2018 15:44 Илья Кива

Мой кандидат Илья Кива победит. Даю слово офицера!


17.07.2018 16:30 Чистите, пожалуйста, зубы.

Глава Минздрава говорит, что сидение на холодной поверхности может привести к обманчивому ощущению потребности частого мочеиспускания.

Исполняющая обязанности министра здравоохранения Ульяна Супрун разрушает очередной миф. На этот раз – об опасности сидения на холодном.

“Что делать, если вам пришлось “сидеть на холодном”. Первое — не переживать. Существует много ошибочных представлений относительно сидения на холодной поверхности и проблем со здоровьем, которые это может якобы вызвать. Самый распространенный из них — миф, что сидение на холодной поверхности приводит к воспалению мочевого пузыря (циститу). Это суждение не имеет под собой научно обоснованных доказательств”, — отметила Супрун.

Она уточнила, что “переохлаждение или воспаление определенного участка тела действительно может возникнуть, если длительное время находиться на улице в лютый мороз. Или же, когда температура, даже выше 0, однако является большая влажность воздуха и сильный ветер, который дует на открытую часть тела. Во всех других случаях, особенно при хороших погодных условиях, очень сложно переохладиться. Организм сам поддерживает оптимальную температуру внутренних органов, поэтому ваш мочевой пузырь и другие органы преимущественно защищены от перепада температуры”. Больше читайте здесь: https://ru.tsn.ua/ukrayina/razrushitelnica-mifov-suprun-rasskazala-chto-delat-po sle-sideniya-na-holodnom-1140984.html


17.07.2018 21:20 Брильянт

Опер угро набрав балів більше ніж нач гсу гпу… тай таке)))


17.07.2018 22:19 Кандидат

А це що за прикол, кваліфікаційних іспитів на керівників територіальних управлінь не було. Я сам подавав документи , є у списках, а наекзамени мене ніхто незапрошував. Є повід подати в суді відмінити результати конкурсу.


17.07.2018 22:30 Прокурор Авдеенко Александр

Больше 70% высшего и среднего руководства ГБР являются ставленниками ОПГ Яремы-Гелетея-Савченко! Со временем Вся система ГБР будет полностью подчинена их кадрам! Как это произошло со всеми правоохранительными ведомствами страны… К сожалению это всё закономерно…лично давно знаю Ярему… скажу как есть-он действительно хочет очень много денег,действительно хочет!! Поэтому и имеет!


18.07.2018 0:22 СБ

Что вы хотите от ДБР и этой страны если директорм Краматорского ДБР хотят поставить Орлова Вову, он же Вова- транзит, известный каждому таможеннику и СБшнику организатор контрабандных схем сигарет на таможне, недолюстрированный и недопосаженый пока долларовый миллионер — таможенник с кучей уголовных дел, долгов и разных историй. Труба такими назначениями забивает гвозди в крышку гроба ДБР и Украины! Хто будет терпеть такие назначения! ДБР будет п..ц!


18.07.2018 1:08 Розыскник

Достойные и грамотные опера всегда наберут больше балов и заслужат больше уважения чем малодушные и гнелые, протухшие гниды прокуроры. У прокуроров всегда больше денег и коррупционных связей. Ты смотри как эти дырявые прокурорчики поперли к кормушки ДБР торбить людишек там будут.


18.07.2018 15:04 нквд

Кого? Орлова в ДБР? Это шутка? Он же кокаинщик и российський шпион! Давай Труба его в ДБР? Ну пусть идет, а мы внимательно за ним присмотрим… Журналисты будут рады новой теме)))


18.07.2018 16:47 Отдел кадров

Что тут лоббировать? Обратитесь к Игорю, он там решает ВСЕ вопросы. Ставка в долларах известна, проблем нет. Платите и вопрос будет решён.


20.07.2018 13:11 Ну вы блин даёте

Это не прокурор Печерского района Авдеенко который тут коменты оставляет?! Он что,кокаина обнюхался на Ярему рот открывать


Комментировать